1395/5/28 1502

رئیس اولین همایش «از ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز»، از ارائه جدیدترین تجهیزات و مواد دندانپزشکی در حاشیه برگزاری این همایش خبر داد

بررسی پروتزهای ثابت در همایش دندانپزشکی


رئیس اولین همایش «از ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز»، از ارائه جدیدترین تجهیزات و مواد دندانپزشکی در حاشیه برگزاری این همایش خبر داد. دکتر علی اکبر زندی در خصوص برگزاری این کنگره اظهار داشت: محور اصلی این کنگره بر موضوعات پروتز (پروتزهای ثابت، لمینیت ها و کامپوزیت ها)، موضوعات ترمیمی و زیبایی تمرکز دارد به همین منظور اساتید بیشتری در این زمینه به کنگره دعوت شده اند تا تازه ترین دستاوردها در این حوزه را به مخاطبان ارائه دهند.
 
رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی شعبه فارس افزود: عصب کشی (اندو)، ایمپلنت و اطفال دیگر محورهای این کنگره را تشکیل می دهند از همین رو از تمام گروه های دندانپزشکی مرتبط با این موضوعات برای شرکت در کنگره دعوت شده است. وی بیان کرد: این کنگره سراسری حدود ۴۰ سخنران و برگزارکننده کارگاه دارد که از اساتید برجسته دانشگاه های شهید بهشتی، تهران، شیراز و مشهد برای سخنرانی و برگزار کردن کارگاه ها دعوت شده است.
 
زندی با بیان اینکه این کنگره هفت پنل سخنرانی دارد، گفت: همچنین ۱۵ کارگاه علمی در رشته های مختلف و به منظور افزایش مهارت و دانش دندانپزشکان در دو سالن هتل همای شیراز و در جریان برگزاری این کنگره ارائه می شود. وی به برگزاری نمایشگاهی در حاشیه این کنگره اشاره کرد و افزود: از ۵۰ شرکت دعوت شده است تا با برپایی نمایشگاهی در حاشیه این کنگره، جدیدترین و معتبرترین تجهیزات و مواد دندانپزشکی را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.
 
رئیس اولین همایش «از ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز» گفت: در روز پیش کنگره (۲۶ مرداد) کارگاهی با موضوع کنترل عفونت در دندانپزشکی در سالن سینا و صدرای دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می شود که از اساتید دانشگاه های شهید بهشتی برای ایراد سخنرانی در آن دعوت شده است.
 
نخستین کنگره «از ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز» از ۲۷ تا ۲۹ مرداد ماه جاری به مدت سه روز و با حضور متخصصان دندانپزشکی ایران در شیراز برگزار می شود.

نظر شما

پرطرفدارترین مطالب امروز

تازه های دکتر ۳۲

درمان پیوره دندان با کمک سلول‌های بنیادی

دهان و دندان: ۱۳ نشانه هشدار

ابداع روکش جدیدی که از ایجاد حفره در دندان پیشگیری می‌ کند

نخ دندان، پیش یا پس از مسواک؟

بهترین زمان اولین مراجعه دندانپزشکی

مزایا و معایب ارتودنسی نامرئی

اپلیکیشن مخصوص برقراری تماس تصویری با دندانپزشک

اولین همایش سراسری سلامت دهان

نشانه‌های مریضی در دهان و دندان که باید جدی بگیرید

همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی در اصفهان برگزار می شود

مسواک همه دندان‌ها طی 30 ثانیه با سرعت صوت

اکسیدا چیست؟

اکسیدا 58: پنجاه و هشتمین کنگره سالیانه انجمن دندان پزشکی ایران

ویژگی‌های ارتودنسی سیمی و نامرئی

حفظ سلامت قلب با مسواک زدن

دندان با چه ماده‌اى پُر مى‌شود؟

درمان ریشه دندان از عفونت‌های مزمن جلوگیری می‌کند

تشخیص دقیق پوسیدگی دندان با استفاده از علم رادیولوژی

جلوگیری از پوسیدگی دندان با چند خوراکی خوشمزه

پوسیدگی دندان دومین بیماری قرن است

کم توجهی به پیشگیری و سلامت دهان و دندان در کشور

چگونه بوی بد دهان را درمان کنیم؟

چه افرادی می توانند ایمپلنت انجام دهند؟

رازهای مقابله با ترس کودکان از دندانپزشـکی

رنگ‌های پایین تیوب خمیر دندانها به چه معنا است؟

دکتر ۳۲ در شبکه های اجتماعی